BİZ KİMİZ?

Kim olduğumuzun ne önemi var ki ?

Biz?

2017 Mayıs'da büyük heyecanla sizin adınıza ve sizinle beraber fark yaratmak amacıyla başladığımız işimizde her bir müşterimize ayrı ilgi ve özen göstererek müşteri memnuniyetini prensip olarak benimsedik.

Amacımız;

BeCreative ailesi olarak çalıştığımız marka ve firmalarla beraber güven, samimiyet ve keyifle yol almak, başarının bir parçası olmak,insanların hayatlarına yeni markalar ve yeni detaylar eklemek.

BeCreative, diğer reklam ajanslarından neden farklıdır?

Çünkü;

BeCreative ailesi olarak işimizi heyecanla ve gerçekten severek yapıyoruz. Başarılı olmak istiyoruz bunun için de mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz .Bahaneler yerine çözümler üretiyoruz.

Misyon

Müşterileri ve çalışanları için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık ifade eden, müşterilerimizin markalaşma süreçlerinde (kurumsal kimlik, web sitesi, reklam kampanyası vs.)ihtiyaç duydukları tüm gereksinimlere çözümler sunarak memnuniyeti sağlamak ve kaliteli hizmet sunmaktır.

Vizyon

Faaliyet içerisinde bulunduğumuz bölgede, özgün fikirlerimiz, yaratıcı tasarımlarımız ile güçlü imajlar ve markalar yaratarak sektörün öncülüğünü yapan taleplere hızlı cevaplar sunan, müşterileri ile uzun vadeli iş birliği içerisinde olan kaliteli güvenilir ve saygın bir kuruluş olmak.

Takım