Grafik Tasarım


Hayal gücümüz,yeni ve farklı tasarıma olan aşkımızla firmanıza kimlik kazandırıyoruz.Grafik tasarım genel olarak bir mesaj aktarma ve dikkat çekme kaygısı taşıdığı için,paylaşılan ortamın gelişimine ve firmanın isteğine göre de sürekli olarak değişiklik gösteriyor.Grafik tasarımcının karşısına gelen her talep,bir sorun içeriyor biz de Antalya'da Becreative Reklam Ajansı olarak sizin için bu sorunu çözüyoruz.Biz işimizi çok seviyoruz.


Sosyal Medya Yönetimi


En basit anlatımıyla,eş zamanlı bilgi alış-verişinin sağlandığı ve takip edildiği dijital platformdur.Neredeyse herkesin hayatının bir parçası haline gelen bu platformu sadece kişiler değil,markalar ve firmalar da tercih ediyor.Tamamen kullanıcı odaklı olan ve bir sınırlama olmadan herkesin söz hakkı olduğu bir mecradır.Bu yüzden gücü ve etkisi tartışılamaz.Siz de doğru bir kimlik ve sosyal medya hesaplarına sahip olmak isterseniz Becreative Reklam Ajansı olarak biz varız !


Fotoğraf Çekimi


Sizi hedef kitlenize en kısa sürede ulaştırabilen,hedef kitlenizi kısa sürede büyüten,ürün ya da hizmetinizin öyküsünü taşıyan fotoğraflardır.Ürününüzü veya hizmetinizi müşterilerin karşısına profesyonel bir şekilde çıkarmanız her zaman en etkili yöntemdir.


Video Filmler

Hedef kitleye ulaşmak için kullanılan en etkili yöntem video filmlerdir.Hem daha dikkat çekici hem de verilmek
istenen mesajı net vermemizi sağlar.Becreative Reklam Ajansı olarak biz siz ne anlatmak isterseniz onun video filmini yapıyoruz.

Açık Hava Reklamları


Açık hava reklamlarınızı en dikkat çekici ve açıklayıcı şekilde tasarlıyoruz.Biliyoruz ki firmaların, açık hava reklam mecralarını bu kadar fazla tercih etmelerinin sebebi var.En önemli sebebi,en kısa sürede tüketiciye ulaşabilmeleridir.Billboard,miniboard,megalight,durak reklamları,totem,duvar reklamları,ışıklı dijital reklamlar en çok kullanılanlardan.Biz de dışarda sizi görünür kılıyoruz.


Promosyon Ürünler


Markayı bilinir kılan ürünlerin başında gelir promosyon.İnsanların günlük yaşamında ihtiyaç duydukları ve uzun süre kullanabilecekleri ürünler tasarlanmalıdır.Uzun süre kullanıma sahip olması markanın sürekli göz önünde olması büyük önem taşır.